• Вигідні умови!

  Наші споживачі отримують
  значні вигоди і переваги!
  Ми пропонуємо постачання електричної
  енергії на нових, вигідних умовах.

 • індивідуальне
  узгодження!

  Оплата за спожиту електроенергію
  здійснюється за гнучким графіком.

 • Обсяги
  не лімітуються!

  Споживач має право
  споживати електричну енергію
  в необхідних йому обсягах.

НЕОБХІДНІ УМОВИ ДЛЯ ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

 • Споживач є власником/користувачем об’єкта.
 • Наявність системи АСКОЕ/ЛУЗОД (акт введення в промислову експлуатацію системи та наявність свідоцтва про метрологічну повірку системи). Без АСКОЕ/ЛУЗОД співробітництво зі споживачами можливе за умови середньомісячного споживання менше 50 000 кВт*год та приєднаною потужністю менше 150 кВт.

ЕТАПИ ПЕРЕХОДУ ДО ТОВ «В-ЕНЕРДЖІ» ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

 • Заповнити опитувальний лист, та направити його на нашу електронну пошту.
 • Обрання споживачем відповідної комерційної пропозиції, зазначити її в заяві приєднання до умов договору про постачання електричної енергії споживачу. Комерційна пропозиція обрана споживачем, є невід’ємною частиною договору.
 • До заяви приєднання споживач надає:
 •       - Належним чином завірену копію документа на підтвердження повноважень особи на укладання договору (протокол загальних зборів/ витяг з установчих документів про повноваження керівника – для юридичних осіб).
        - Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.
        - Заповнений Додаток №3 до Договору «Обсяги очікуваного споживання електричної енергії (потужності) на 2019 рік».
 • Споживач, разом із обраною комерційною пропозицією надає заповнену заяву - приєднання та необхідні для укладення договору документи:
 •       - Належним чином завірена копія наказу про призначення директора/керівника.
        - Протокол загальних зборів учасників про надання повноважень директору/керівнику на укладення договору.
        - Належним чином завірена копія свідоцтва/витягу з реєстру платника податку на додану вартість.
        - Належним чином завірена копія Опису до діючого Статуту з кодом доступу.
 • Електропостачальник, отримавши заяву – приєднання та необхідні копії документів, перевіряє протягом трьох робочих днів, можливість приєднання споживача до умов договору на умовах обраної комерційної пропозиції.
 • У разі неможливості приєднання споживача до умов відповідного договору на умовах обраної комерційної пропозиції електропостачальник письмово протягом трьох робочих днів від дня отримання заяви-приєднання повідомляє заявника про відмову в укладенні відповідного договору та повертає йому документи, які були надані разом із заявою-приєднанням.
 • Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.




 • Нормативні акти, що регулюють ліцензування

  Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».
  Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності».
  Закон України «Про електроенергетику» (втратив чинність частково).

  Закон України «Про електроенергетику»

  (втратив чинність частково).

  Закон України «Про ринок електричної енергії».
  Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27.12.2017 № 1469.

  Договори

  Примірний договір.

  Примірний договір.

  про постачання електричної енергії споживачу (завантажити в форматі word)

  Інформація щодо постачання електричної енергії

  Ми пропонуємо постачання електричної енергії на нових, вигідних умовах. Наші споживачі отримують значні вигоди і переваги в порівнянні з споживачами постачальників-монополістів.

  Специфіка ринку електроенергії унеможливлює встановлення фіксованого розміру знижки для всіх споживачів. У кожному конкретному випадку розмір знижки визначається індивідуально для конкретного підприємства і залежить від ряду факторів, таких, як: подобовий графік споживання електроенергії підприємством, місце розташування підприємства, обсяги споживання електроенергії підприємством, оптова ціна електроенергії і порядок оплати.

  Багатий досвід роботи в енергетичному секторі, дає нам можливість бути гнучкими в умовах нового енергетичного ринку України і пропонувати своїм клієнтам оптимальні умови співпраці, кваліфікований консалтинг, а також безліч додаткових послуг.

  Завдяки високому професіоналізму команди компанії, широкого спектру напрямків діяльності, ми втілюємо в життя проекти будь-якої складності, тим самим дозволяємо нашим клієнтам бути більш незалежними і менш енергозатратними.

  Ознайомитися з документами про видачу ліцензії на постачання електричної енергії, ви можете на офіційній сторінці НКРЕКП www.nerc.gov.ua.

  Ціна на послуги

  Вигідна ціна постачання електроенергії

  Ми пропонуємо постачання електричної енергії на нових, вигідних умовах. Наші споживачі отримують значні вигоди і переваги.

  Постачання споживачам

  Товариство з обмеженою відповідальністю «В-ЕНЕРДЖІ» здійснює розгляд звернень, скарг та претензії споживачів стосовно якості постачання електричної енергії за адресою:

  04053, Україна, м. Київ, Вознесенський узвіз, будинок 10-А, оф. 307

  Телефон: +38 (044) 209-84-46 або +38 (067) 209-74-43

  Режим роботи: понеділок-пятниця з 09:00 до 18:00, перерва: з 13:00 до 14:00, вихідні: субота та неділя

  Електронна скринька: office@v-energy.com.ua

  Отримані звернення, скарги, претензії та повідомлення споживачів розглядаються у порядку та строки, які встановлені чинним законодавством України. Для визначення економічної доцільності переходу Вашого підприємства на постачання електричної енергії від ТОВ «В-ЕНЕРДЖІ», просимо Вас надати нам дані про споживання електроенергії Вашим підприємством з погодинним періодом інтеграції (кВт ∙ год) за останній місяць, електронною поштою: office@v-energy.com.ua


  НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

  1. ПОСТАНОВА НКРЕКП ВІД 14.03.2018 № 310 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОДЕКСУ СИСТЕМ РОЗПОДІЛУ”

  2. ПОСТАНОВА НКРЕКП ВІД 14.03.2018 № 311 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОДЕКСУ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ”

  3. ПОСТАНОВА НКРЕКП ВІД 14.03.2018 № 312 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ РОЗДРІБНОГО РИНКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ”

  4. ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО РИНОК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ»

  5. ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКУ»

  6. ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСОБЛИВОСТІ ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ У СФЕРАХ ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ, ПРИРОДНОГО ГАЗУ, ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ, ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ, ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ»

  7. ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ЛІЦЕНЗУВАННЯ ВИДІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

  8. ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО НАЦІОНАЛЬНУ КОМІСІЮ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

  9. ПОСТАНОВА НКРЕКП ВІД 27.12.2017 № 1469 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ ПРОВАДЖЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ СПОЖИВАЧУ”


  ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ

  Врегулювання спорів з питань електроенергії

  Всі спори та суперечки, що виникають з питань Договору про постачання електричної енергії або в зв’язку з ним, а також інші суперечки, що можуть виникнути при взаємодії з Споживачем, вирішуються шляхом переговорів у справедливий і швидкий спосіб.

  ТОВ «В-ЕНЕРДЖІ» зобов’язується розглянути, отримані від Споживачів, скарги і повідомляти про результати їх розгляду впродовж одного місяця.

  Споживач має право звернутися із заявою про вирішення спору до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Регулятор) у відповідності до статті 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та/або передати спір на розгляд до суду у відповідності до умов договору та чинного законодавства України.

  Функції та повноваження Регулятора : захист прав та інтересів Споживачів, розгляд звернень Споживачів та врегулювання спорів, надання роз’яснень з питань застосування нормативно-правових актів Регулятора.

  Розгляд скарг та врегулювання спорів, основні питання

  Регулятор розглядає скарги Споживачів щодо порушення їхніх прав та інтересів суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, а також вирішує спори, що виникають між суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг.

  Під час розгляду скарг, вирішення спорів Регулятор має право вимагати від суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, копії документів, пояснення та іншу інформацію, необхідні для встановлення фактичних обставин справи та врегулювання спорів.

  До прийняття рішення по суті спірного питання Регулятор може проводити попередні слухання із залученням заінтересованих осіб та, за потреби, проводити позапланові перевірки. Порядок проведення попередніх слухань визначається Регулятором.


  ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА

  При використанні електроенергії в побуті:

  • несправні електроприлади, ізоляція електропроводок і вимикачів — постійне джерело травм та нещасних випадків;

  • не ремонтуйте електроприлади без відключення їх від електромережі, не проводьте роботи в електроустановках самостійно. Ремонтні роботи повинні проводити спеціалісти.

  • для очищення освітлювальної апаратури, ламп, переносних світильників від пилу і бруду необхідно вимкнути їх від мережі;

  • для підключення приладів з електромережею використовуйте штепсельні вилки. Не допускається підключення оголеними кінцями проводів;

  • при пранні за допомогою пральної машини не доторкайтесь до неї мокрими руками;

  • прийміть заходи для того щоб виключити можливість доступу дітей до електроприладів.

  Відкриті розетки краще обладнати спеціальними заглушками.


  Щоб уникнути випадків електротравматизму необхідно знати наступні правила електробезпеки і дотримуватись їх:

  • Користуватись у вологих приміщеннях переносними лампами і електроприладами напругою не вище 36 В;

  • Не торкайтеся проводів, які провисли або знаходяться на землі (смертельно небезпечними є також наближення до них на відстань ближче ніж 8 метрів);

  • Не заповнювати водою з водопровідного крану ввімкнені в електромережу чайники, кавоварки, оскільки при одночасному дотику до увімкненого приладу і водопровідного крану людина може бути уражена електрострумом;

  • Не замінювати електролампи без їх вимкнення, не витирати вологою ганчіркою електричні проводи, штепсельні розетки, вимикачі, інші електроприлади, увімкнені в електромережу;

  • Не виносити на подвір’я увімкнені електричні прилади, тому що у разі пошкодження ізоляції людина, яка стоїть на землі і торкається будь-якої металевої частини такого приладу може отримати електротравму;

  • Не піднімайтеся на дахи споруд, не вилазьте на дерева, поблизу яких проходять повітряні лінії, не намагайтеся з будь-якою метою проникнути то трансформаторних підстанцій, не робіть спроб самостійно ремонтувати обриви проводів;

  • Не защемляти електропроводи дверима, віконними рамами, не закріплювати їх на цвяхах, не замальовувати і не забілювати, щоб уникнути пошкодження і передчасного висихання ізоляції електропроводів. Це призводить до пожеж, а при контакті з людьми до нещасних випадків;

  • Не дозволяйте дітям гратися під повітряними лініями та поблизу електрообладнання, роз’яснюйте їм небезпеку такої поведінки;


  УВАГА!!! Якщо людина потрапила під напругу не доторкайтесь до неї руками а швидко вимкніть електроустановку (вимикачем, рубильником, чи перерубайте провід сокирою, лопатою з сухим дерев’яним держаком), відтягніть потерпілого за сухий одяг, що відстає від тіла. Після цього, необхідно негайно розпочати надавати першу допомогу (штучне дихання, зупинити кров, накласти шину) і викликати лікаря! В супереч поширеній думці, забороняється закопувати потерпілого в землю так як ці дії не принесуть користі, це лише може привести до загибелі потерпілого. Будьте уважними та обережними!


  Використання з пошкодженою ізоляцією увімкнених в електромережу електроприладів, на відкритому повітрі може стати причиною електротравми, тому що ЗЕМЛЯ — ПРОВІДНИК ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ!

  - Задати питання фахівцю: довідки телефоном: +38 (044) 209-84-46 або +38 (067) 209-74-43

  - Направити зверненя/скаргу: ел.пошта office@v-energy.com.ua

  - Повідомити про загрозу електробезпеки: телефон +38 (044) 209-84-46 або +38 (067) 209-74-43

  Наші контакти

  Контакти

  Центр звернення споживачів: 04053, Україна, м. Київ, Вознесенський узвіз, будинок 10-А, оф. 307

  Телефон

  +38 (044) 209-84-46

  +38 (067) 209-74-43